Helen, Fred und Ted

Helen, Fred und Ted (2006)

Komedi, Dramë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.1/10

PëRMBLEDHJE

This ironic comedy focuses on the often absurd occurrences in a Munich practice, ran by three very different psychiatrists. Although planning his retirement, psychotherapist Dr. Frederick Czerny hesitates to give up his practice, which should be taken over by his successor, the unconventional psychologist Eduard Fröhlich called Ted. When Dr. Helen Cordes, doctor in a psychiatric clinic, becomes a partner, Fred reconsiders his plans, which means a lot of a trouble for his devoted secretary Traudel.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.