poster

The Wrong Mommy

The Wrong Mommy (2019)

Triller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 5.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

Fotot

The Wrong MommyThe Wrong MommyThe Wrong MommyThe Wrong MommyThe Wrong MommyThe Wrong MommyThe Wrong MommyThe Wrong MommyThe Wrong MommyThe Wrong Mommy

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • T4 - Salvation (2009)

  e enjte
  image
  C.Bale. Është viti 2018 dhe bota gjendet e shkatërruar nën sundimin e terminatorëve, që mbjellin veç terror e vdekje mes të mbijetuarve. Xhon Konër është i...
 • The Wrong Boy Next Door (2019)

  e premte
  image
  After troubled teen Katie is sentenced to house arrest, she falls for an attractive young man named John who has just moved in next door. While their affair seems...
 • Sekreti i Dados (2018)

  Sot
  image
  Një grua përpiqet të mbrojë familjen e saj pasi zbulon tradhtinë e të shoqit me dadon e fëmijëve. Ndërkohë që bashkëpunëtorët e të shoqit vriten, ajo zbulon se...
 • Kafshë Nokturne (2016)

  Sot
  image
  Një histori brenda një historie. Pjesa e parëe filmit flet për një grua të quajtur Suzana, e cila merr dorëshkrimin e një libri nga ish i shoqi, një burrë të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.