Vlerësimi: 3.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 3.71/10
(7 Voto)

Fotot

Natë mbijeteseNatë mbijeteseNatë mbijeteseNatë mbijeteseNatë mbijeteseNatë mbijeteseNatë mbijetese

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Robin Hudi Rebelimi (2018)

  Sot
  image
  Pasi e dashura e tij e zemrës rrëmbehet nga Sherifi tiran i Notingamit, legjendari Robin Hudi dhe banda e tij e të jashtligjshmëve nisin një sulm të guximshëm për...
 • Arratisje nga ferri (1998)

  Sot
  image
  Jean-Claude Van Damme, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Steven Berkoff: Alain Lefevre është një boksier që paguhet nga një gangster në Marsejë. Kur fiton ndeshjen ai...
 • Shenjtorë dhe ushtarë 3 Lufta e tankeve (2014)

  Sot
  image
  Fundi i Luftës II Botërore. Pasi zbulojnë se tanke gjermane janë gati për sulm, një ekip ushtarësh amerikanë të keqarmatosur, mes frikës dhe tensionit, vendosin...
 • Godzilla kundër Kongut (2021)

  Sot
  image
  Kapitulli epik i rradhës vë përballë njëri-tjetrit dy nga ikonat më të mëdha në historinë e filmave, të frikshmin Godzilla dhe të fuqishmin Kong.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.