Fotot

Ushtari MeganUshtari MeganUshtari MeganUshtari MeganUshtari MeganUshtari Megan

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Klubi i të çmendurve (2004)

  e hënë
  image
  Kur një vrasës serial shfaqet dhe ndërpret qejfin dhe argëtimin e pushuesve në resortin e një ishulli tropikal, është në dorën e stafit të klubit që ti japë fund...
 • Si të bëhesh Latin Lover (2017)

  e hënë
  image
  Kur gruaja 80-vjeçare e lë për një djalë më të ri, një burrë që ka bërë karrierë duke joshur gratë e pasura, detyrohet të jetojë me të motrën. Ajo dhe nipi i saj...
 • Mallkimi i mbretit Tut (2006)

  e hënë
  image
  Në vitin 1922, historia arkeologjike arriti kulmin kur u zbulua varri i një faraoni egjiptian që nxorri në pah diçka të pagjetur më parë në historinë moderne,...
 • Nipërit e mi në luftë në Jutlandë (2010)

  Sot
  image
  Një profesor i nderuar i psikologjisë së fëmijëve, i njohur si xhaxha Eriku, ka mundësinë të verifikojë kopetencat dhe të testojë teoritë, kur pesë fëmijë të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.