PËRMBLEDHJE

Susanna (Megan Park) gladly accepts help one day from handsome stranger Nate (Jonathan Keltz) at her parents' garden store in small-town Georgia. Sparks between them fly, but when a photo of them gets leaked to the press, Susanna is in for the shock of her life, when Nate is called back home by his mother...for his coronation as King Nathaniel of Cambria.

Fotot

Na Ishte Një Herë Princi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Varësia e Don Xhonit (2013)

  image
  Joseph Gordon-Levitt, Scarlett Johansson. Një djalosh simpatik, i dedikuar pas familjes, miqve dhe kishës, përpiqet të ruajë lidhjen me një vajzë të çiltër, por...
 • Samba (2014)

  image
  Një emigrant senegalez që pranon të bëjë çdo punë për të fituar lejen e qëndrimit në Francë, gjen shpëtim tek ndihma që i ofron një punonjëse e zyrës së...
 • Terminali (2004)

  image
  Me Tom Hanks, Catherine Zeta-Jones, Stanley Tucci . Bazuar në historinë e vërtetë të një njeriu, që jetoi për 18 vjet i bllokuar në terminalin nr 1, të aeroportit...
 • Notting Hill (1999)

  image
  Hugh Grant, Julia Roberts. Film kandidat për tre çmime 'Globi i Artë'. Jeta e thjeshtë e një librashitësi anglez do të ndryshojë, kur në librarinë e tij, hyn...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.