Vlerësimi: 6.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(2 Voto)

PëRMBLEDHJE

Opens with Bleek as a child learning to play the trumpet, his friends want him to come out and play but mother insists he finish his lessons. Bleek grows into adulthood and forms his own band - The Bleek Gilliam Quartet. The story of Bleek's and Shadow's friendly rivalry on stage which spills into their professional relationship and threatens to tear apart the quartet.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ritmi i suksesit 2 (2008)

  image
  Kenny Wormald, Rachele Smith. Një balerinë e talentuar dhe një ish lojtar hokeji, bashkojnë forcat për të realizuar ëndrrat e tyre në botën e kërcimit...
 • Notat që na bashkuan (2020)

  image
  Dakota Johnson. Kur një superylli muzikor i ofrohet një alternativë që mund t'i tjetërsojë rrjedhën e karrierës, asistentja e saj personale që ëndërron të bëhet...
 • Kërcim dashurie (1987)

  image
  Jennifer Grey. Fitues i çmimit "Oscar" dhe shumë çmimeve të tjera. Një vajzë e pasur do të dashurohet me mësuesin e vallëzimit gjatë pushimeve të saj në një kamp...
 • Moulin Rouge (1952)

  image
  Henri de Toulouse-Lautrec frequently visits the Moulin Rouge, where he drinks cognac and draws sketches of the dancers and singers. Though the son of a French...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.