Vlerësimi: 6.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8/10
(2 Voto)

Fotot

Ostrým nožemOstrým nožemOstrým nožemOstrým nožemOstrým nožemOstrým nožemOstrým nožemOstrým nožem

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.