Fotot

Shokë të një skuadre

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Asteriksi dhe Obeliksi në shërbim të madhërisë së saj (2012)

  image
  Në aventurën e radhës Asteriksi vendos të ndihmojë kushëririn e tij të dytë Antiklimax që të përballet me Jul Cezarin dhe të pushtojë Romën...
 • Gënjeshtari i tmerrshëm (2002)

  image
  Paul Giamatti në një komedi që nuk duhet humbur. Mësoni sesi 'gënjeshtari' e pëson gjithmonë...
 • Madagaskar 3 (2012)

  image
  Misioni i kafshëve të kopshtit zoologjik të Nju Jorkut, vazhdon ende... Këtë herë ata rishfaqen në Monte Karlo dhe për të mos rënë në sy do t'i bashkohen një...
 • Tomi dhe Xherri (2021)

  image
  Përshtatja e historisë klasike nga Hanna-Barbera, ku tregohet se si takohen Tomi e Xherri dhe se si lind rivaliteti mes tyre.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.