poster

Garage Sale Mystery: The Mask Murder

Garage Sale Mysteries: The Mask Murder (2018)

Regjia: Mel Damski

Vlerësimi i përdoruesit: 8.1/10
(131 Voto)

PËRMBLEDHJE

Garage sale guru Jennifer Shannon (Loughlin) discovers a dead body in the storage locker she and business partner Dani (Strange) have purchased at auction. When further inspection of the locker's contents reveals plaster "death masks," and one of those masks perfectly matches the dead woman's visage, Jennifer's "inner sleuth" kicks into overdrive as she works to piece together the clues that will lead to the killer.

Fotot

Garage Sale Mystery: The Mask MurderGarage Sale Mystery: The Mask Murder

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shlyerja e borxhit (2017)

  image
  Xhimi, kriminel i regjur, ka vetëm një natë kohë për të shlyer një borxh dhe për të fituar përsëri zemrën e ish të dashurës, por asnjë nga këto qëllime nuk do të...
 • Vrasje në shkëmb (2015)

  image
  Këtu, një burrë gjendet i vdekur pasi ka rënë nga kodrat e famshme të Etretatit në Normandi, pranë detit. Policia zbulon një letër kërcënuese në makinë, gjë që i...
 • Sekretet e një gruaje (2016)

  image
  Adrien Brody, Yvonne Strahovski. Kur një grua misterioze i kërkon një gazetari të zgjidhë vdekjen e burrit të saj, hetimi e zhyt në një botë tradhtie...
 • Të gjithë e dinë (2018)

  image
  Penélope Cruz, Javier Bardem. Laura ritkhehet në qytezën e saj të lindjes në Spanjë, për dasmën e së motrës. Por, festimet ndërpriten nga ngjarje të papritura, të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.