poster

Garage Sale Mysteries: Picture a Murder

Garage Sale Mysteries: Picture a Murder (2018)


Vlerësimi: 7.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7/10
(6 Voto)

Fotot

Garage Sale Mysteries: Picture a MurderGarage Sale Mysteries: Picture a MurderGarage Sale Mysteries: Picture a Murder

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rashomon (1950)

  image
  A priest, a woodcutter and another man are taking refuge from a rainstorm in the shell of a former gatehouse called Rashômon. The priest and the woodcutter are...
 • Shtëpia e krimit (2017)

  image
  Max Irons, Stefanie Martini. Në historinë më të ngatërruar të shkrimtares Agatha Christie, një spiun i kthyer në hetues privat, joshet nga ish e dashura e tij për...
 • Framed for Murder: A Fixer Upper Mystery (2017)

  image
  Shannon Hammer is the owner of a construction company and an expert in Victorian home restoration and renovation. Through her renovations, she finds clues to...
 • Një vrasje si ajo (2016)

  image
  Patrick Wilson, Jessica Biel. Arkitekti dhe shkrimtari i romaneve kriminale Uolter Stekhauz, fiksohet pas nje vrasjeje të pazgjidhur që përkon me rrënimin e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.