poster

Garage Sale Mysteries: The Beach Murder

Garage Sale Mysteries: The Beach Murder (2017)

Krim, Dramë, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi i përdoruesit: 8/10
(122 Voto)

Fotot

Garage Sale Mysteries: The Beach Murder

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shlyerja e borxhit (2017)

  image
  Xhimi, kriminel i regjur, ka vetëm një natë kohë për të shlyer një borxh dhe për të fituar përsëri zemrën e ish të dashurës, por asnjë nga këto qëllime nuk do të...
 • Vrasje në shkëmb (2015)

  image
  Këtu, një burrë gjendet i vdekur pasi ka rënë nga kodrat e famshme të Etretatit në Normandi, pranë detit. Policia zbulon një letër kërcënuese në makinë, gjë që i...
 • Sekretet e një gruaje (2016)

  image
  Adrien Brody, Yvonne Strahovski. Kur një grua misterioze i kërkon një gazetari të zgjidhë vdekjen e burrit të saj, hetimi e zhyt në një botë tradhtie...
 • Të gjithë e dinë (2018)

  image
  Penélope Cruz, Javier Bardem. Laura ritkhehet në qytezën e saj të lindjes në Spanjë, për dasmën e së motrës. Por, festimet ndërpriten nga ngjarje të papritura, të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.