poster

Garage Sale Mystery: Murder Most Medieval

Garage Sale Mystery: Murder Most Medieval (2017)

Thriller, Dramë, Krim, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi i përdoruesit: 8.2/10
(125 Voto)

Fotot

Garage Sale Mystery: Murder Most MedievalGarage Sale Mystery: Murder Most Medieval

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Vrasje Ne Orient Express (2017)

  image
  Kenneth Branagh, Penelope Cruz. Kur në trenin me të cilin ai po udhëton ndodh një vrasje, hetuesi i famshëm Herkul Puarot, përpiqet të gjejë vrasësin përpara se...
 • Muai i mjaltit vdekjeprues (2010)

  image
  Një çift martohet në Hauai dhe shkon në udhëtim në det ku gjithçka bëhet tmerr.
 • Vrasje në shkëmb (2015)

  image
  Këtu, një burrë gjendet i vdekur pasi ka rënë nga kodrat e famshme të Etretatit në Normandi, pranë detit. Policia zbulon një letër kërcënuese në makinë, gjë që i...
 • Krime të rënda (2002)

  image
  A.Judd, M.Freeman. Një bashkëshorte e lumtur dhe juriste e suksesshme mëson se i shoqi ka një të kaluar të mistershme si operativ ushtarak dhe ka kryer krime të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.