poster

The Way Back

The Way Back (2020)

Drame, Sport | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 5.3.20
Vlerësimi i përdoruesit: 9/10
(2 Voto)

PËRMBLEDHJE

Një ish-lojtari fenomenal basketbolli, në luftë të vazhdushme me alkoolizimin, i ofrohet një punë si trajner në shkollën ku ai ka studiuar. Teksa ekipi fillon të fitojë, atij i duhet të luftojë me demonët e tij të vjetër.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.