Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Babai fantazëm (2011)

  image
  Profesori Amerikan Robert Traum fillon një udhëtim aventuresk dhe argëtues nëpër Bucovina për të gjetur Samiun projektues, i vetmi person i gjallë që mund t'i...
 • Chasing Waterfalls (2021)

  image
  While Amy Atwater works on the computer software side of Seattle based Global Explorer, an online outdoor travel magazine, she aspires to more creative work, most...
 • Titaniku (1997)

  image
  Kjo është historia e kryqëzorit më të madh të kohës që pati fund tragjik në udhetimin e tij te pare. Kete here gjithçka vjen e pare nga syte e dy te dashuruarve...
 • Agimi (1927)

  image
  Një fermer problematik (George O'Brien) dhe e dashura e tij e fshehtë (Margaret Livingston) po planifikojnë të vrasin gruan e tij (Janet Gaynor). Histori e bukur,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.