PËRMBLEDHJE

Chris Evans, Hugo Weaving. Lufta II Botërore. Një i ri nuk pranohet në ushtri për shkak të fizikut të dobët. Pasi zgjidhet në një program eksperimental, ai fiton fuqi të jashtëzakonshme, që do t'i përdorë kundër një organizate kriminale

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.