poster

A Brush with Love

A Brush with Love (2019)

Romance, Komedi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Peter DeLuise

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.2/10

PËRMBLEDHJE

Jamie is considering giving up on art until she paints a vision board which brings her success. But the mysterious man who appears in it is a real-life Prince Charming and Jamie embarks on a whirlwind romance with him.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Season for Love (2018)

  Sot
  image
  After her divorce, a woman returns to her hometown to spend the summer with her daughter and mother. At her daughter's urging, she signs up for the town's annual...
 • Love and Sunshine (2019)

  Sot
  image
  Sparks fly when soldier Jake returns to claim his dog Sunshine from unlucky-in-love Ally, who's been fostering him.
 • Mundësi për dashuri (2009)

  Sot
  image
  Pasi që është sërish me Kristinën, bijën të cilën e ka dhënë për adoptim para 18 vitesh, Pejton Mekgruderi akoma mëson se si të bëhet prind. Është e zënë edhe me...
 • A Feeling of Home (2019)

  Sot
  image
  Abby is contentedly making a web series in New England until her rancher father has a riding accident. She returns home to Texas to help him and runs into a...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.