poster

Lidhja e tyre

What They Had (2018)

Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 6.6/10

PËRMBLEDHJE

Hilary Swank, Michael Shannon. Brixhet kthehet në Çikago pas insistimeve të vëllait për të gjetur një zgjidhje për mamanë e sëmurë me Alzhaimer dhe për babain i cili refuzon të pranojë se jeta e tyre sëbashku nuk është më e njëjta

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Solaris (1972)

  e diel
  image
  The Solaris mission has established a base on a planet that appears to host some kind of intelligence, but the details are hazy and very secret. After the...
 • Donnie Darko (2001)

  e diel
  image
  Doni Darko nuk shkon mirë me familjen, mësuesit dhe shokët e tij të klasës. Por ai arrin të gjejë një shoqe shumë të mirë, Greçenin, e cila pranon të shoqërohet...
 • Three Coins in the Fountain (1954)

  e diel
  image
  Three American women, rooming together while working abroad in Rome, Italy, hope for romance and marriage. Frances, oldest of the three, has been fifteen years a...
 • Shokët (1982)

  e diel
  image
  Ngjarjet zhvillohen në një projekt të madh industrial. Gjatë provave për vënien në shfrytëzim të një linje të re në furrnalta ndodh një shpërthim me pasoja të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.