poster

E Vërteta e Shëmtuar

The Ugly Truth (2009)

Komedi, Romance | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 6.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.46/10
(90 Voto)

Fotot

E Vërteta e ShëmtuarE Vërteta e ShëmtuarE Vërteta e ShëmtuarE Vërteta e ShëmtuarE Vërteta e ShëmtuarE Vërteta e ShëmtuarE Vërteta e ShëmtuarE Vërteta e ShëmtuarE Vërteta e ShëmtuarE Vërteta e ShëmtuarE Vërteta e ShëmtuarE Vërteta e Shëmtuar

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Të fundit (2015)

  Sot
  image
  Luciana Kolaçi bënte një jetë të lumtur. Nuk ishte gruaja më e pasur në botë, sepse ishte thjesht punonjëse në një fabrikë, por shkonte mirë me miqtë e saj, me...
 • Ari̇f V 216 (2018)

  Sot
  image
  After 8 years, Arif's old friend 216 from planet GORA pays a visit to Earth.Together they go on a quest where they'll be visiting 60's.
 • Shoku i saj më i mirë (2008)

  Sot
  image
  Kritikja cinike muzikore Mary, e cila nuk e ka marrë akoma veten nga martesa e saj e dështuar, refuzon ta hapë përsëri zemrën. Por kur ngel e bllokuar rrugës me...
 • Idhët-ëmbël (2009)

  Sot
  image
  Një ekspert i vlerësuar robusto është dërguar në Tajlandë nga shefi i tij manjatit eksentrik për kafe për të blerë një kulture ekzotike për fasule. Jeta e tij "e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.