poster

The Teckman Mystery

The Teckman Mystery (1954)

Thriller, Mister | Mbretëria e Bashkuar
Regjia: Wendy Toye

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.2/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The Case of the Scorpion's Tail (1971)

  image
  When a plane explodes in the air with no survivors, the unfaithful Lisa Baumer is informed that her husband, businessman Baumer, left a one-million-dollar...
 • Corridor (2010)

  image
  Lonely medical student Frank is pleased with his flat: a safe, quiet haven where he can relax. When he meets his intrusive neighbor Lotte, he realizes that...
 • Ultimatumi Born (2007)

  image
  Matt Damon. Ish-agjenti i Shërbimeve Sekrete Xhezon Born në një përballje të re me ish-kolegët dhe ata qe e mësuan të bëhej vrasës. Ai përpiqet të zbulojë...
 • Bad Tales (2020)

  image
  The sweltering summer heat beats down on a sterile residential estate in the suburbs of Rome. Many a family lives here that no longer belongs anywhere. There is a...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.