PËRMBLEDHJE

James Bond rikthehet për një mision tjetër. Një anije kozmike rrëmbehetnë mënyrë misterioze dhe Bond i duhet të zbulojë se kush fshihet pas këtij akti. Ai i heton të gjithë, nga krijuesit e raketave, Uzinën Drax dhe pronarin e saj, Hugo Drax. Gjatë këtij udhëtimi ai njihet me doktoreshën Holly Goodhead dhe përballet sërisht me të ligun Jaws!

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.