poster

Un amore a Venezia

Eine Liebe in Venedig (2009)

Dramë | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.7/10

PëRMBLEDHJE

Stefan, the husband of Nina has to go to Venice for business(he is shipbuilder).Nina decides to travel to Venice to give a surprise to Stefan for his birthday.She arrives at the hotel (where usually Stefan stays) and asks for him:...

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.