Vlerësimi: 5.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.29/10
(7 Voto)

PËRMBLEDHJE

As the clumsiest, most clueless cadet to enter George Washington Military Academy, Kelly seems to be fighting an uphill battle to fit in. But it's all out-out war when she butts heads with Cadet Captain Stone, a tough-as-nails, by-the-book "commanding officer" determined to break her spirit.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Princi dhe unë 2: Dasma mbretërore (2006)

  Sot
  image
  Princi dhe Unë 2 Dasma Mbretërore: është vazhdimi i fantazisë romantike të 2003 "Princi dhe Unë". Në filmin e mëparshëm Peixh (Xhulia Stilets) një studente bie në...
 • Një ditë me shi ne Nju Jork (2019)

  Sot
  image
  Një komedi romantike që tregon historinë e dy të dashuruarve në kolegj, planet e të cilëve për një fundjavë romantike në Nju Jork dalin jashtë parashikimeve. Një...
 • Pamje Ideale (1997)

  Sot
  image
  Keiti po përpiqet qe te beje karriere ne kompaninë "Mercer Advertising", por nuk i plotëson kushtet për tu promovuar sepse "nuk është mjaftueshëm e qëndrueshme",...
 • Dërgesë e veçantë (2008)

  Sot
  image
  Maxine Carter është korrierja me kontaktet më të mira në të gjithë bregdetin e Paqësorit. Gjatë gjithë kohës është në lëvizje dhe nuk ka dëshirë ta ndryshojë këtë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.