poster

I Am Dragon

On - drakon (2015)


Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.9/10

PËRMBLEDHJE

In the midst of the wedding princess Miroslava is kidnapped by a dragon and carried away into his castle on the remote island. Mira left everything behind in the past - family, friends and groom. Now the only things she had were a stone cage and a mysterious young man named Arman ... but who is he and what is he doing on that island? Miroslava will know the truth too late: loving a dragon will reveal the bitter truth - love is scary.

Fotot

I Am DragonI Am DragonI Am DragonI Am DragonI Am DragonI Am Dragon

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Peshku i Madh (2003)

  image
  Film kandidat për çmimin Oskar. Një gazetar i ri (Billy Crudup) fillon të kërkojë, për të zbuluar se çfarë të vërtetash fshihen pas 'rrëfenjave magjepsëse' që...
 • Nusja e princit (1987)

  image
  Një përrallë fantastike me princ e princeshë, kalorës të mistershëm, xhuxhë e gjigandë, budallenj e të zgjuar, duele, të qeshura, magji, mrekulli dhe shumë...
 • Borëbardha (2012)

  image
  Eliza Bennett, Jane March. Historia klasike e vëllezërve Grim, në një ritregim të viteve të fundit. Pasi mbretëresha dhe njëkohësisht njerka e saj shpirtkeqe...
 • Mjeshtri i Jin Jangut (2021)

  image
  Bota është në prag të një lufte shkatërruese me demonët, dhe mjeshtri i Jing Jangut, Qingming, gjysmë njeri e gjysmë demon, bashkon forcat me një komandat të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.