poster

Krishtlindje në Shtëpi

Time for Me to Come Home for Christmas (2018)

Regjia: David Winning

Vlerësimi i përdoruesit: 7.7/10
(133 Voto)

Fotot

Krishtlindje në ShtëpiKrishtlindje në ShtëpiKrishtlindje në ShtëpiKrishtlindje në ShtëpiKrishtlindje në ShtëpiKrishtlindje në ShtëpiKrishtlindje në ShtëpiKrishtlindje në ShtëpiKrishtlindje në ShtëpiKrishtlindje në Shtëpi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Farewell My Concubine (1993)

  image
  "Farewell, My Concubine" is a movie with two parallel, intertwined stories. It is the story of two performers in the Beijing Opera, stage brothers, and the woman...
 • Legjenda e pianistit mbi oqean (1998)

  image
  Tim Roth. Fitues i Globit të Artë. Një fë mijë do të rritet dhe do të kalojë gjithë jetën në bordin e një anijeje . Talenti i tij në piano do ta bëjë të famshëm,...
 • Once - Dikur (2007)

  image
  Film fitues i çmimit OskarGjatë një jave në Dublin, një muzikant rruge Irlandez dhe një emigrante Çeke, do të bashkëpunojnë për realizimin e disa këngëve, që do...
 • Burlesque (2010)

  image
  Cher, Christina Aguilera. Një vajzë e re, shkon në Los Anxhelos në kërkim të ëndrrave dhe fillon punë si kameriere në një kabare. E magjepsur nga bota e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.