Vlerësimi: 6.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.4/10
(5 Voto)

PëRMBLEDHJE

A thief (Duke Anderson) just released from ten years in jail, takes up with his old girlfriend (Ingrid) in her posh apartment. He makes plans to rob the entire building. What he doesn't know is that his every move is recorded on audio and video tape, although he is not the subject of any surveillance.

Fotot

The Anderson TapesThe Anderson TapesThe Anderson TapesThe Anderson TapesThe Anderson TapesThe Anderson TapesThe Anderson Tapes

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mbrojtja e dëshmitares (2017)

  image
  Një roje sigurie i hap dyert një vajze të dëshpëruar, e cila i ka shpëtuar rrëmbimit teksa transportohej për të dëshmuar në gjyq si dëshmitare kundër një bande...
 • Sudden Impact (1983)

  image
  A vicious serial-killer is on the loose in San Francisco and the police trace a link to the small town of San Paulo, which is further down the coast. When Harry...
 • Plan Arratie 3 (2019)

  image
  Sylvester Stallone, Dave Bautista. Pasi eksperti i sigurisë Ray Breslin punësohet për të shpëtuar një vajzë të rrëmbyer nga një burg të frikshëm Letonez, e...
 • Ocean's Thirteen (2007)

  image
  The last time we saw Danny Ocean's crew, they were paying back ruthless casino mogul Terry Benedict after stealing millions from him. However, it's been a while...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.