Vlerësimi: 5.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 5/10

PËRMBLEDHJE

Small town girl Celeste Blodgett moves from Bangor, Maine to Manhattan when she gets a job with the New York Examiner, but hears there it's only fact checking, with little prospects for real journalism. Her welcoming young flat neighbor Kyle Halley in an interior designer, who helps her to give her apartment a make-over. At a party she learns her cousin is gay and goes by the new name Dana Harrison; he promises to teach her the city way with a fashionable image transformation, which succeeds with the help of various gay friends. Now she's ready for social life, hoping to impress her boss, reputedly womanizing magazine section editor Mitch Tanzer. He accepts to read her work, but says he can't use it because it's unethical given their personal relationship- then she finds reality is different...

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Limonët e vegjël të verdhë (2013)

  e premte
  image
  Agnesa është kuzhiniere dhe i pëlqen të gatuajë. Ajo ka punë të mirë, të dashurin i cili e do shumë dhe shoqen më të mirë e cila është gjithmonë pranë saj. Një...
 • Kokë E Këmbë Në Dashuri (2001)

  e premte
  image
  Amanda ska pasur shumë fat me meshkujt. Të dashurin e saj të fundit e gjeti me një tjetër kur u kthye në shtëpi. Ajo shpërngulet dhe shkon të jetojë me katër...
 • Moyi dumky tykhi (2019)

  Sot
  image
  Vadim is twenty-two. He's a sound engineer and a downer. He's going to Canada in three months. Forever. Before the departure he's assigned to record the voice of...
 • Ali Xhi (2002)

  Sot
  image
  Si pa dashje do te behet pjese e planit dinak te nje politikani per te rrezuar nga pushteti Kryeministrin. Por ai eshte i paparashikueshem, i pamposhtur dhe do te...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.