PËRMBLEDHJE

Marek lives alternately with two women. He tells them both that he works in another city for part of the week. In reality, he stays in the same and moves from apartment to apartment. This works perfectly until one morning he wakes up in the wrong flat.

Fotot

Trojí zivot

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Gjysma tjetër e pistë (2005)

  Sot
  image
  Pol ishte dikur një futbollist profesionist. Por pas disa vjetësh që nuk ishte më në qendër të vëmendjes, ai arrestohet për një aksident serioz që rëndohet nga...
 • Të Dua Të Mirën (2020)

  Sot
  image
  Një kujdestare mashtruese ligjore që zbraz kursimet e banorëve të moshuar në pavijonin ku punon, has në probleme kur një grua që ajo përpiqet të mashtrojë...
 • The Cobbler (2014)

  Sot
  image
  "Kobler" flet për këpucar, brez të katërt në punë familjare, që gjen makinë të fshehtë magjike për qepje, në bodrum të babait të tij. Makina i mundëson që të...
 • Gra në telashe (2009)

  Sot
  image
  Telashet e grave nuk kanë të sosur. Maksina zbulon se e tradhton i shoqi. Adi dhe motra e saj Dorisi zbulojnë të vërtetën për mëmësinë e tyre. Holi nuk i shpreh...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.