poster

Elvis

Elvis (2005)

Biografi, Dramë, Muzike | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.2/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ujëra Të Pista (2019)

  Sot
  image
  Në vitin 1998 Robert Bilott, një avokat koorporate, i specializuar në mbrojtjen e kompanive kimike njoftohet nga një fermer në Virxhinian Perëndimore për të...
 • Arsim i Korruptuar (2019)

  Sot
  image
  Një kryeinspektor shkolle në Long Ajlënd dhe ndihmësja e tij njihen si njerëzit që i kanë dhënë shkollës në fjalë një prestigj të paprecedent. Frenku është...
 • Modigliani (2004)

  Sot
  image
  Biografi; Andy Garcia, Elsa Zylberstein, Omid Djalili; Historia e rivalitetit të hidhur mes Amedeo Modilianit dhe Pablo Pikasos, si dhe romanca tragjike e tij me...
 • Në kërkim të lumturisë (2006)

  Sot
  image
  Filmi që i solli Will Smith kandidaturën për Oskar si aktori më i mirë. Bazuar në historinë e vertetë të Christopher Gardner, një biznesmen shumë i suksseshëm i...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.