Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Njė roman mbi dashurinė (2011)

  Sot
  image
  Novelisti Neit Shepërd dhe bukuroshja Xheni Sparks takohen në një restorant të zbukuruar të Nju Jorkut, dhe secili prej tyre sapo ka dalë nga një marrëdhënie...
 • Nacionalna klasa (1979)

  Sot
  image
  One week in a life of Branimir Mitrovic "Floyd", a young rally driver from the National Class (up to 785cc), dreaming of promotion to the higher category. He...
 • Më mirë hesht! (2005)

  Sot
  image
  Rowan Atkinson ështe nje famulltar i rrethuar nga problemet. Ai është një njeri i mirë por shumë i pafat. Djali i tij është frikacak, vajza e tij pëlqen të ketë...
 • Limonët e vegjël të verdhë (2013)

  Sot
  image
  Agnesa është kuzhiniere dhe i pëlqen të gatuajë. Ajo ka punë të mirë, të dashurin i cili e do shumë dhe shoqen më të mirë e cila është gjithmonë pranë saj. Një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.