Vlerësimi: 6.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.62/10
(65 Voto)

Fotot

PropozimiPropozimiPropozimiPropozimiPropozimiPropozimiPropozimiPropozimiPropozimiPropozimiPropozimi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Lule prej celiku (1989)

  image
  Një estetiste e re, e sapoardhur në një qytet të vogël të Luizianës, gjen punë në sallonin lokal, ku një grup i vogël grash ndajnë një lidhje të ngushtë miqësie...
 • Pulëbardha (2018)

  image
  Annette Bening, Saoirse Ronan, Corey Stoll, Elisabeth Moss. Bazuar në dramë e famshme të Anton Çehov. Një shqyrtim mbi natyrën obsesive të dashurisë,...
 • Trumza e eger (2020)

  image
  Filmi irlandez. Emily Blunt, Jamie Dornan, Christopher Walken. Që fëmijë, Rozmari ka qenë e dashuruar fshehurazi me Antonin, ëndërrimtarin e ndrojtur në fermën...
 • The Quiet Man (1952)

  image
  Sean Thornton has returned from America to reclaim his homestead and escape his past. Sean's eye is caught by Mary Kate Danaher, a beautiful but poor maiden, and...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.