poster

Dhelpra agjente

Tu zi zhon de huo hu li (2014)

Regjia: Ge Shuiying
Bang Bang | Nesër | 21:35

Vlerësimi: 3.1/10

PËRMBLEDHJE

Super Spiunia, Dhelpra Agjente, shkon ne Qytetin Karrotë me një mision të rëndësishëm... Por gjërat ndërlikohen, kur lepurushët e ngatërrojnë atë me një kusheri të largët...

Fotot

Dhelpra agjenteDhelpra agjente

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Thori: Legjenda e çekiçit magjik (2011)

  image
  Një djalosh çamarok me emrin Thor, një ditë papritur, gjen një armë magjike. Që nga ky çast ai duhet të bashkëpunojë me Zotat, për të luftuar një mbretëreshë të...
 • Rebelja (2012)

  image
  Në Skocinë e lashtë, Merida, një princeshë e guximshme, por e nxituar, do të hapë një mal me telashe për të gjithë... Tani për të shpëtuar mbretërinë, ajo do të...
 • Pertej Gardhit 2006 (2006)

  image
  Në një pyll të mrekullueshëm, jeton një komunitet i vogël kafshësh, që u druhet shumë njerëzve. Por një mëngjes, ata shohin se pranë pyllit është ngritur një...
 • Legjenda e pinguinit (2009)

  image
  Kjo është aventura emocionuese e Kokos së vogël, e cila cdo ditë shëtit e veshur si pinguin, duke ëndërruar që një ditë të fluturojë. Koko bashkë me dy miqtë e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.