poster

Burn

Burn (2019)

Komedi, Krim, Triller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Mike Gan
Cinemax 2 | 31.10.21 | 09:15

Vlerësimi: 5.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.83/10
(6 Voto)

PËRMBLEDHJE

A lonely, unstable gas station attendant, Melinda is held at gunpoint by a desperate man in need of quick cash. When the heist goes terribly wrong, she takes the opportunity to make a connection with the robber, regardless of who gets hurt.
BURN follows lonely, unstable gas station attendant Melinda (Tilda Cobham-Hervey), who is tired of being overshadowed by her more confident, outgoing co-worker (Suki Waterhouse). When the gas station is held up at gunpoint by Billy (Josh Hutcherson), a desperate man in need of quick cash, Melinda finds an opportunity to make a connection with the robber, regardless of who gets hurt.

Fotot

BurnBurnBurnBurnBurnBurnBurn

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Valixhja misterioze (2016)

  e premte
  image
  Juri Pelagati kërkon të sigurojë prova për pabesinë e të shoqes që të mos i paguajë pensionin ushqimor dhe pajton detektivin Arturo Merlino me shpresën se do ta...
 • Le meilleur reste à venir (2019)

  e premte
  image
  Arthur Dreyfus and César Montesiho are two different men and two lifelong friends from the school times: while Arthur is a neurotic chemical teacher in a...
 • Popstar: Asgjë s'na ndal (2016)

  e premte
  image
  Pasi kupton që albumi i tij i parë që ka publikuar vetëm nuk është aspak i suksesshëm, një ish pjestar i një grupi të njohur muzikor, bën gjithçka për të ruajtur...
 • Njeriu Njëqind vjeçar (1999)

  e premte
  image
  Një android mundohet të shndërrohet në njeri teksa përfton gradualisht emocione, duke intriguar njëkohësisht njerëzimin dhe duke u munduar të ndalojë ata që e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.