poster

Delja Shon Farmagedon

Shaun the Sheep Movie: Farmageddon (2019)

Animacion, Aventurë, Komedi, Familjar, Fantazi, Fantashkencë | Mbretëria e Bashkuar, Francë, Belgjikë, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kinë, Australi, Japoni, Finlandë, Gjermani, Irlandë

Vlerësimi: 6.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.5/10
(4 Voto)

PËRMBLEDHJE

Kur një aliene me fuqi të jashtëzakonshme përplaset pranë fermës Mossy Bottom, delja Shaun ndërmerr misionin për të drejtuar vizitoren ndërgalaktike për në shtëpi, përpara se një organizatë e ligë ta kapë atë.

Fotot

Delja Shon FarmagedonDelja Shon FarmagedonDelja Shon FarmagedonDelja Shon FarmagedonDelja Shon FarmagedonDelja Shon Farmagedon

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shimpanzetë e hapësirës (2008)

  image
  Kur një sondë hapësinore zhduket në galaktikë, agjencia rekruton Hamin e Tretë, nipin e shimpazesë së parë në hapësirë që të ndihmojë në kërkimin e saj. Por Hami...
 • Maçoku me çizme (2011)

  image
  Një maçok i jashtëligjshëm, së bashku me shokun e tij të fëmijërisë dhe një kotele joshëse hajdute, niset në kërkim të vezëve të Patës së Artë, për të rivendosur...
 • Spongebob - Filmi (2004)

  image
  Pasi vidhet kurora e mbretit Neptun, SpongeBob dhe Patrick shkojnë në një kërkim në 6 ditë për ta kthyer kurorën e tij. Gjatë rrugës SpongeBob dhe Patrick...
 • Bleta Maja: Lojërat e mjaltit (2018)

  image
  E famshmja Bleta Maja, rikthehet me një avetnurë të re. Ajo bashkë më shokun e saj Uilli, shkojnë për të bindur Mbretëreshën, që edhe ata kanë të drejtë të marrin...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.