poster

The Cheap Detective

The Cheap Detective (1978)

Komedi, Krim, Mister, Romance, Triller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Robert Moore

Vlerësimi: 6.5/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rikthim në të tashmen (2021)

  e martë
  image
  Takimi i rastësishëm i Bartit me Vjenën enigmatike çon në një fundjavë të vrullshme së bashku. Të dy bien shpejt dhe çmendurisht në dashuri, por të dy mbajnë...
 • Kthehu tek unë (2000)

  e martë
  image
  Një burrë që bie në dashuri me gruan që kishte marrë zemrën e së shoqes, duhet të vendosë se cila nga ato e ka fituar zemrën e tij.
 • Dasëm Amerikane (2003)

  e martë
  image
  Jim Levenstein has finally found the courage to ask his girlfriend, Michelle Flaherty to marry him. She agrees to get married, but the problems don't stop there...
 • Dating & New York (2021)

  e martë
  image
  Once upon a time in New York City....they swiped right.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.