PËRMBLEDHJE

Bruce Willis. Këtë herë Xhon, udhëton drejt Rusisë, për të ndihmuar djalin e tij. Por ndërkohë që ndodhet aty, ai do të zbulojë si i biri është një agjent i C.I.A-s dhe të dy do të përpiqen të ndalin vjedhjen e disa armëve nukleare...

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.