EPISODI: Action (2009)

PËRMBLEDHJE

Clifton Collins Jr.: Çevi i pamposhtshëm ka arritur të mbijetojë një rënie nga helikopteri, por detyrohet të arratiset nga kriminelët kinez, të cilët e ndjekin kudo. Për më tepër, zemra e tij është zëvendësuar nga një pompë artificiale që kërkon goditje të forta dhe të shpeshta elektrike për të vazhduar funksionimin. Për këtë arsye Çev duhet të gjejë zemrën e tij dhe të gjejë doktorin për transplant. Vetëm një orë i ka mbetur për të kërkuar kriminelët dhe gjetur zemrën e tij.

Fotot

Dita e fundit 2Dita e fundit 2Dita e fundit 2Dita e fundit 2Dita e fundit 2

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Blic (2011)

  image
  Detektiv Tom Brant është duke kërkuar vrasësin serial që vret policët, një pas një. "Blic" arrin të braktisë pas çdo vrasjeje. Derisa jetët e kolegëve të tij...
 • Plan i blinduar (2009)

  image
  Columbus Short, Matt Dillon, Laurence Fishburne. Një ekip rojesh kamionësh te blinduar që transportojnë para, tentojnë të vjedhin kompaninë ku punojnë. Por shumë...
 • Urban Justice (2007)

  image
  Seagal plays a man with a dark and violent past, who seeks revenge for the murder of his son.
 • Sulm për mbijetesë 2 (2014)

  image
  Pasi mendontë se kish rënë në qetësi, Rama detyrohet të përfshihet në një mision të ri, që të sigurojë mbrojtje për familjen e tij. Ai duhet të infiltrohet në një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.