Fotot

Rojtarët e dritës

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Fundi i ditëve (1999)

  image
  Arnold Schwarzenegger, Gabriel Byrne. Në ditët e fundit të shekullit të 20-të, djalli terrorizon Nju Jorkun dhe fati i gjithë botës është në duart e një polici.
 • Hakmarrja e një femre (2017)

  image
  Matilda Lutz. 3 burra të martuar e të pasur bashkohen për lojën e përvitshme të gjahut. Njëri prej tyre shoqërohet nga e dashura re, një lolita seksi që zgjon...
 • Mendi (2018)

  image
  Nicolas Cage. Redi bën një jetë të qetë dhe të izoluar me të dashurën e tij Mendi. Kur ajo sulmohet brutalisht nga një grup besimtarësh fanatikë, ai nuk do të...
 • The Wrath of Vajra (2013)

  image
  Before the West entered World War II, a Japanese death cult called the Temple of Hades is ordered to aid in the spiritual destruction of China. Their method -...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.