poster

Kërcënim nën det

Le chant du loup (2019)

RAI 2 | Sot | 21:20

Vlerësimi: 6.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8/10
(17 Voto)

PëRMBLEDHJE

Filmi francez. Nën kërcënimin e një lufte bërthamore, nënoficeri i një nëndetëseje i cili ka talentin e rrallë të identifikojë çdo tingull, përpiqet të vërtetojë vetëm me anë të dëgjimit, se nën ujë, gjërat nuk janë ashtu siç paraqiten.

Fotot

Kërcënim nën detKërcënim nën det

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Lojërat e urisë: Grifsha - Pjesa 1 (2014)

  image
  Jennifer Lawrence. Pasi ndryshon përgjithmonë 'Lojërat e urisë', Katnis e gjen veten ne distriktin 13. Nën drejtimin e presidentes Koin, ajo fillon një luftë të...
 • Grabitqari (1987)

  image
  I rekrutuar nga CIA për të shpëtuar disa pengje në Amerikën Qëndrore, Schwarzenegger dhe njerëzit e tij do të gjenden përballë një armiku të paimagjinueshëm, më...
 • Lojërat e urisë: Grifsha - Pjesa 2 (2015)

  image
  Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson. Në kapitullin e fundit të një prej filmave më të pëlqyer, Katnis dhe miqtë e saj më të ngushtë do të luftojnë jo vetëm për...
 • Star Trek 3: Përtej universit (2016)

  image
  Chris Pine, Anton Yelchin. Ekuipazhi i luftanijes 'Enterprise' do të eksplorojë vendet më të largëta të hapësirës, ku do të përballen me një armik të ri që...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.