PËRMBLEDHJE

Detroit - in the future - is crime ridden, and run by a massive company. The company have developed a huge crime fighting robot, which unfortunately develops a rather dangerous glitch. The company sees a way to get back in favour with the public when a cop called Alex Murphy is killed by a street gang. Murphys body is reconstructed within a steel shell and named Robocop. The Robocop is very successful against criminals, and becomes a target of supervillian Boddicker.

Fotot

Robocop

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ushtari universal: Nje fillim i ri (2012)

  e mërkurë
  image
  Në një botë pa qeveri, Unisols mbijetohet duke luftuar anarkinë dhe për të ndërtuar një rend të ri sunduar nga Unisols, tëharrje jashtë të dobëtit dhe testimin e...
 • Plan arratie (2013)

  e mërkurë
  image
  Kur një ekspert i sigurisë në burgje, futet në kurth dhe burgoset në një ndërtesë thuajse të pathyeshme, aftësitë e tij vihen në provën më të madhe...
 • Njeriu me grushte hekuri (2012)

  e mërkurë
  image
  Në Kinën e shekullit 19, një i huaj vendos të banojë në një fshat të humbur në mes të xhunglës. Aty ai kthehet në farkëtarin e fshatit. Por lufta i afrohet...
 • Në kufi të së nesërmes (2014)

  e mërkurë
  image
  2014. Tom Cruise, Emily Blunt. Ushtari Kejxh po lufton forcat jashtëtokësore që kanë pushtuar tokën... I vrarë brenda pak minutash, ai e gjen veten në një efekt...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.