PËRMBLEDHJE

I rritur si një jetim, Dandiku u përball me një mori problemesh që arriti t’i përballonte i vetëm. Jeta e tij ndryshon kur ai takohet sërish me Aslën, dashurinë e fëmijërisë së tij, të cilën ai e kishte humbur vite më parë.

REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.