poster

Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home (2019)

Aksion, Aventure, Sci-Fi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Jon Watts

Vlerësimi: 7.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.54/10
(13 Voto)

Fotot

Spider-Man: Far From HomeSpider-Man: Far From HomeSpider-Man: Far From HomeSpider-Man: Far From HomeSpider-Man: Far From HomeSpider-Man: Far From HomeSpider-Man: Far From Home

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.