PËRMBLEDHJE

A naive drifter runs away from his army father in hopes of making it on the car racing circuit. In Las Vegas, he meets a young scam artist, who develops a crush on him. He is then introduced to a whole gang led by a young hustler. The racer-to-be then gets a lesson in the wild side, getting involved in one situation after another. Patsy Kensit makes a cameo as another hustler and Daryl Hannah appears as the scam artist's surrogate mom.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ndërmarrje dhe lavdi Sioni amerikan (2005)

  Sot
  image
  Në nëntor të vitit 1833, autoritet e shtetit Missouri, hodhen perden e heshtjes mbi faktin e përndjekjes dhe dëbimit nga shtëpitë, në mes të natës, të qindra...
 • Fantazma e Krishtlindjes (2015)

  Sot
  image
  një avokate e fiksuar pas punës, ka tre javë kohë për të vlerësuar dhe shitur një motel të pushtuar nga fantazmat. Menaxheri që sështë aspak bashkëpunues...
 • Makbethi (2015)

  Sot
  image
  Ngjarjet zhvillohen në Skoci në shekullin e 11 - të. Makbethi, në atë kohë kreu i ushtrisë fiton luftën përkrah popullit. Një ditë ai ndeshet me një magjistare, e...
 • Rives (2011)

  Sot
  image
  Armel Hostiou's haunting study of urban alienation follows three characters-a woman, a man, and a child-over the period of a single day in Paris. They don't know...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.