PËRMBLEDHJE

Romantiku Daniel bie në dashuri me Natashën e cila nuk beson aspak tek dashuria. Ai i kërkon vetëm 24 orë kohë, për t'i ndërruar mendjen.

Fotot

Edhe dielli është gjithashtu yllEdhe dielli është gjithashtu yllEdhe dielli është gjithashtu yllEdhe dielli është gjithashtu yllEdhe dielli është gjithashtu yllEdhe dielli është gjithashtu yllEdhe dielli është gjithashtu yllEdhe dielli është gjithashtu yllEdhe dielli është gjithashtu yll

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shûbun (1950)

  e shtunë
  image
  Famous singer Miyako Saijo, who is publicity shy, and motorbiking artist Ichirô Aoye, who has minor celebrity, meet by chance in Kappazawa while Ichirô is on a...
 • The Bridges of Madison County (1995)

  e shtunë
  image
  The path of Francesca Johnson's future seems destined when an unexpected fork in the road causes her to question everything she had come to expect from life....
 • Stachka (1925)

  e shtunë
  image
  In Russia's factory region during Czarist rule, there's restlessness and strike planning among workers; management brings in spies and external agents. When a...
 • DHOMA E LEXIMIT (2005)

  e shtunë
  image
  Për të mbajtur një premtim që i dha gruas së tij që po vdiste, një i ve (Xhons) hap një sallë leximi, një vend ku njerëzit mund të mësojnë të lexojnë. Pavarësisht...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.