Vlerësimi: 4.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 5.86/10
(7 Voto)

Fotot

From Dusk Till Dawn 2: Texas Blood MoneyFrom Dusk Till Dawn 2: Texas Blood MoneyFrom Dusk Till Dawn 2: Texas Blood MoneyFrom Dusk Till Dawn 2: Texas Blood MoneyFrom Dusk Till Dawn 2: Texas Blood MoneyFrom Dusk Till Dawn 2: Texas Blood MoneyFrom Dusk Till Dawn 2: Texas Blood Money

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Urrejtja qe ke mbjelle (2018)

  Sot
  image
  Bazuar në best sellerin e vlerësuar. Kur shoku saj i fëmijërisë qëllohet nga një polic gjatë një kontrollit rutinë, Starr, nën presionin e grupeve të ndryshme të...
 • Ligne de mire (2014)

  Sot
  image
  Countdown offers excitement from its first second and it delivers! This action-packed film starts with Claire ready to shoot someone. A few months before the...
 • Wu Hai (2020)

  Sot
  image
  The film follows small-time broker Yang Hua as his life and marriage begin to unravel over the course of three frantic days in the small city of Wu Hai, when...
 • Hanibali (2001)

  Sot
  image
  Pasi u eshte arratisur me sukses autoriteteve per vite me radhe, Hanibali jeton paqesisht ne Itali, i maskuar si studiues artesh. Ai trazohet perseri nga telashet...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.