poster

Durango

Durango (1999)

Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Brent Shields

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.3/10

PëRMBLEDHJE

In 1939 Ireland, a young man decides to lead a forty mile cattle drive rather than selling his cattle to an unscrupulous local buyer. Brenda Fricker appears as Keeslar's aunt and Mark Lambert is an army deserter, who signs up for the drive.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Soldier Jane (2013)

  image
  Fanni has had enough of money and Anna has had enough of pigs. Fanni leaves the city and her pearls behind, while Anna is stuck wearing muddy overalls. When they...
 • Aksidente të vogla (2014)

  image
  Elizabeth Banks. Pasi një qytezë e dërrmuar nga një aksident fatal tronditet sërish nga zhdukja e një adoleshenti, tre të panjohur e gjejnë veten të ngatërruar në...
 • Jeta gjeniale (2008)

  image
  Një histori dashurie mes dy shpirtrash të trazuar. Duke u arratisur nga e kaluara e saj me abuzime, një grua kalon një natë me një imigrant ta paligjshëm që është...
 • One More Time (2013)

  image
  Lucia is an aging Italian actress and director (beautifully portrayed by Antonioni's and Fellini's actress Lucia Bosé), decides to come back to the small town...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.