Fotot

Aty ku rilind shpresa

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • DONI (2006)

  image
  Një film për futbollin dhe miqësinë. 12-vjeçari Don është përjashtuar nga shkolla. Në shkollën e tij të re, ai është një i përjashtuar sepse është shumë i edukuar...
 • Çifti i lumtur (1975)

  image
  Dy të rinj që vijnë nga besime të ndryshme fetare vendosin të martohen me njëri-tjetrin. Pasi kërkojnë lejen e prindërve, ata hasin në rezistencën e babait të...
 • Tornado (2009)

  image
  Pjeri, një njeri i ri i dëshpëruar, vendos ti ndihmojë Tornados, një kalë emocionalisht i torturuar. Kur Pjeri kërkon ndihmë nga një pëshpëritës kuajsh, ai niset...
 • GËRVISHTJET MBI TRYEZË (1998)

  image
  Medlifi 10-vjeçare pas vdekjes së gjyshes shkon të vizitojë gjyshin idhnak, në kopshtin e dendur e të cilit zbulon kasollen misterioze prej drurit. Kasollja dikur...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.