poster

Ëndrra Vjeshte

Autumn Dreams (2015)

Romancë, Komedi, Dramë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.1/10
(7 Voto)

PËRMBLEDHJE

With big plans to leave their small Iowan town, teenage loves Annie and Ben elope. Their big city plans are halted, though, when Annie's parents have the marriage annulled, and Annie stays behind in Iowa to help her family. Fifteen years later, when Annie is engaged in Iowa and Ben is engaged in New York, they discover that their annulment was never finalized. Annie and Ben reunite to make their divorce legal, but find themselves reminiscing about what could have been if they had stayed together. As romantic feelings resurface, Annie and Ben must decide if their past love could also be their destined future.

Fotot

Ëndrra Vjeshte

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kur ti ishe në gjumë (1995)

  image
  Lusi eshte e magjepsur pas nje djali te mrekullueshem qe e ka pare veç nga larg. Pasi i shpeton jeten, e ngaterrojne per te fejuaren e tij. Papritur ajo e gjen...
 • Vajzë e lehtë (2010)

  image
  Emma Stone. Pasi shoku i saj, i lutet që të pretendojë se kanë bërë dashuri bashkë, Oliv, fillon të cilësohet nga gjithë si 'e lehtë'. Këtu nis aventura e saj,...
 • DASMA E XHENIT (2015)

  image
  Në qytetin e vogël ku lindi, askush nuk mund ta kuptojë pse Xheni, vajza më e bukur dhe më e njohur vendase, ka ngelur e fundit që martohet. Fluturojnë...
 • Zonjusha Petigru (2008)

  image
  Frances McDormand, Amy Adams. Zonjusha Petigru, një dado që s'ka aspak fat në punën e saj, nuk ka më pothuajse asnjë opsion. Por kur rastësisht fillon punë tek...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.