PËRMBLEDHJE

Një veteran i specialistëve të shërbimit, i papunë tashmë, merr një punë si roje sigurie në një qendër tregtare të rrënuar në një zonë të rrezikshme të qytetit. Në natën e tij të parë në punë, ai i hap dyert një vajze të dëshpëruar, e cila i ka shpëtuar rrëmbimit të saj gjatë kohës kur po transportohej për të dëshmuar në gjyq si dëshmitare. Në ndjekje të saj është një kriminel i çmendur, i cili së bashku me njerëzit e tij nuk do të ndalojë para asgjëje për të arritur qëllimin e tij.

Fotot

Siguri maksimaleSiguri maksimaleSiguri maksimaleSiguri maksimaleSiguri maksimaleSiguri maksimale

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Xhek Hanter dhe ylli i parajsës (2009)

  Sot
  image
  Xhek Hanter merr informacione se “Yll Hyjnor”: ndoshta është në Turqi. Gjurmë më e mirë është Amen Antaki, shitësi i antikave, i biri i të cilit, Faud shkonte në...
 • Legjenda e mjashtrit te madh (1994)

  Sot
  image
  Pasi kthehet në shtëpi me babanë e tij, Uong Fei Hong padashje e gjen veten në një betejë mes të huajve që duan të eksportojnë artefakte të lashta kineze dhe...
 • Kalorësi i Errësirës (2008)

  Sot
  image
  nje kriminel me te cilin nuk mund te flasesh, nuk mund te besh kompromis, nuk mund te llogjikosh. Deshira e tij e vetme eshte te shohe boten tek digjet. Vetem...
 • Mbretëria e Parajsës (2005)

  Sot
  image
  Kur trashëgimtari i fronit perandorak vihet në shënjestër të një vrasjeje nga vëllai i tij i madh, princi i ri arratiset nga mbretëria dhe kërkon mbrojtje....
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.