Vlerësimi: 7.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.38/10
(40 Voto)

Fotot

Pacienti AnglezPacienti AnglezPacienti AnglezPacienti AnglezPacienti AnglezPacienti AnglezPacienti AnglezPacienti AnglezPacienti AnglezPacienti Anglez

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Nazarin (1959)

  e martë
  image
  Nazarin is a priest, attempting to living a pure and honest life strictly according to Christian principles - but others only show him distrust and hatred, apart...
 • Blerësja personale (2016)

  e martë
  image
  Sigrid Bouaziz; Një blerëse personale në Paris spranon të largohet nga qyteti derisa të kontaktojë me shpirtin e të vëllait që ka vdekur më parë në këtë qytet....
 • Zoteri Barington (2003)

  e martë
  image
  Lila, që vuan nga fobia e ndenjies në vende të hapura, banon bashkë me burrin e saj Samuelin, i cili është I ndërgjegjshëm për sëmundjen e saj. Një ditë ndodh...
 • A Star Is Born (2018)

  e martë
  image
  Një muzikat ndihmon një këngëtare dhe aktore të re për të prekur famën, dhe pse mosha dhe alkoolizimi e çojnë karrierën e tij teposhtë.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.