Fotot

ShooterShooter

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mendi dhe pasuria e çirokisë (2010)

  Sot
  image
  Filimi i shekulit XX, i dyti i bazuar në sërë librash popullare "Mendi" nga Luis Lepardi, në të cilën Mendi zgjidh mistere me ndihmën e shoqeve të saj.
 • LOJRAT E DRERËVE (2000)

  Sot
  image
  Pas skllavërisë gjashtëvjeçare për shkak të vjedhjes së makinës, Rudi Dankan dhe shoku i tij i dhomës Nik do të dalin përfundimisht në liri. Pas shumë tregimeve...
 • Kthimi i Mumjes (2001)

  Sot
  image
  Një tjetër legjendë, një tjetër përbindësh. Një kërkim tjetër për botën. Mbreti akrep. Një luftëtar legjendar që ia ka shitur shpirtin Anubisit është fshirë nga...
 • Jumanji The Next Level (2019)

  Sot
  image
  Një grup shokësh rikthehen në Jumanji për të shpëtuar njërin prej tyre, por zbulojnë se gjërat nuk janë ashtu siç i prisnin. Lojtarët duhet të përballen me sfida...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.